[Friss hozzszlsok] [16-1]
| Csak bekukk! Puszi mindenkinek! Remlem, jl vagytok! Area |
Szia Kedves Szerkeszt! Az oldal Egyszeren fantasztikus, a fejlc lepipl mindent!
Nzzl be hozzm is:
www.nyulam.try.hu
www.arthurspicc.gportal.hu
Az oldalad nagyon tartalmas, igazn kiemelked designel!
Csak gy tovbb!
Linkcsere? Bannereim:


|
Szia!
Nagyon jk a kpek! Nekem is van egy nmetjuhsz kutym.
Sajnos nincs ilyen profi gpem, gy nem tudok rla ilyen szuper kpeket kszteni. Ez a honlap fantasztikus. nagyon tetszik.a kutya pedig gynyr!!!!
Imdom a nmetjuhszokat. Minden jt kvnok! dv:gi |
Szia Kinga!
Engedd meg,hogy bemutassam neked Weikot a "Prgai tast"10 hetes mlt.Apja York.
dv: Gyuszi

|
Ismt bekukk,s ltom frissts volt.Nagyon jk az j kpek!
abitofi. |
Szia!Nagyon j a honlapod!Nagyon gynyr nmetjuhszod van!Csak gy tovbb!!!!:)
dv:Kitti |
Jajj bocs lemaradt.
s Rka voltam :))

|
|
csak bekukk :))
http://img.tar.hu/ereka/size2/15465892.jpg |
Szia Ginus!
Ezton szeretnk nagyon gratullni a honlaphoz,ami egy fantasztikus kutyusrl szl!
abitofi. |
Szia Gina!
Ha rgy ember lennk most rigykednk , de mivel nem vagyok gy csak azt krhetem, ha nagyon rrsz egyszer nekem is csinlj egy hasonlt! :o)*
 
dv: Bferi s a ngylbak!
|
Kukk!
Szupi lett, gratula!!
Remlem Gina rkre olyan rossz marad, mint az rdg! :)))
Mg kpeeeeeeeeeekeeeeeeeeeeeet.
Puszi, Rka + Mirzs :> |
Szia!!!
Gynyr a kutyd,s igy persze knny gynyr kpeket csinlni!:)))
Szval gratullok a honlaphoz,mert szuper!!!!
cary |
Gratulalok a nagyszeru honlaphoz, es a meg nagyszerubb kuttyhoz!!!!
Hedi |
[Friss hozzszlsok] [16-1]
|